• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Самоосвіта
Шановні колеги!
На допомогу в організації дистанційного навчання під час карантину видавництво «Ранок» разом із авторськими колективами підготувало навчальні
матеріали для 5–6 класів, які відповідають чинним навчальним програмам, зібрані за темами, що вивчаються під час карантину, і містять: презентації до уроків, завдання з робочих зошитів, практичні роботи, інтерактивні онлайн-тести, календарно-тематичні плани до уроків.
Переглянути матеріали
Ви можете переглянути і завантажити ці навчальні матеріали в будь-який момент. Звертаємо вашу увагу на те, що матеріали будуть доповнюватися.
Підручник для 7 класу. Дізнатися більше

**************************************

************

ВЕБІНАРИ З ОСОБЛИВОСТЕЙ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

******************************

Організація освітнього процесу в умовах карантину

  • методичні рекомендаціїї КНЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів”

ІНСТРУМЕНТИ ВЗАЄМОДІЇ З УЧНЯМИ

***************

ПЛАТФОРМИ ДЛЯ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЙ

**********************

Пропонуємо Вам ознайомитися із анонсами вебінарів, що відбудуться у найближчий місяць.

Вебінари від Всеосвіти, це прямі ефіри під час яких Ви маєте змогу поставити Ваші питання спікеру, а якщо Ви не встигли на вебінар, його завжди можна переглянути у записі.
Доступ до участі у вебінарі та його перегляд – БЕЗКОШТОВНІ, без будь-якої реєстрації. Просто заходьте на сторінку вебінару та вільно переглядайте всі відео.
До кожного вебінару Ви маєте можливість додатково замовити сертифікат. А замовляючи сертифікат до дня прем’єри вебінару, його вартість складатиме всього 59 грн. У сертифікаті буде зазначено 2 академічні години, його буде надіслано Вам по електронній пошті одразу після закінчення вебінару.
Всі сертифікати за вебінари на Всеосвіті можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.
Співпраця із закладами освіти.
Дізнатись більше про сертифікати.

************************

Громадська організація “Фундація розвитку інновацій” запрошує школярів старших класів та шкільних вчителів інформатики прийняти участь у безкоштовному on-line Java-тренінгу.

Програма тренінгу охоплює зміст першого модуля навчальної програми курсу за вибором “Програмування на Java” авторів С.Іщерякова, Г.Двояк, О.Мішагіної, рекомендованої Міністерством освіти та науки України для учнів 10-11 класів закладів середньої освіти (лист Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” №22.1/12-Г-18 від 23.01.2019). Зміст цього курсу за вибором відповідає також вимогам професійного корпоративного сертифікаційного іспиту 1Z0-808 Oracle Certified Associated, Java SE8 Рrogrammer.

Обсяг тренінгу – 20 аудиторних годин (графік занять додається). Точний час проведення занять буде оголошено на сайті ГО “Фундація розвитку інновацій” idf.ua після завершення реєстрації слухачів для участі в тренінгу, що триватиме до 27-го березня включно (завершення реєстрації – 00.00 28-го березня) на сайті idf.ua.

Зареєструватися для участі можна на сайті idf.ua.

Програма та графік on-line Java-тренінгу

Модуль 1. Основи структурного (алгоритмічного) програмування

Понеділок, 30.03, 2 години (орієнтовно – 11.30…12.50).

Перша програма. Коментарі. Оголошення змінних. Ідентифікатори. Ключові слова. Типи даних String, int. Арифметичні операції. Тип даних double. Перетворення (casting) типів int та double.Конкатенація.

Вівторок, 31.03, 2 години (орієнтовно – 11.30…12.50).

Операції порівняння. Типи даних boolean. Оператори if та if-else. Логічні функції NOT, AND, OR.

Середа, 1.04, 4 години (орієнтовно – 11.30…12.50 + 13.05…14.25).

Цикли. Оператор for. Область видимості змінної. Вкладені цикли. Оператори while та do-while. Виведення точкових трикутників.

Четвер, 2.04, 4 години (орієнтовно – 11.30…12.50 + 13.05…14.25).

Види масивів, способи їх опису. Одновимірні масиви. Поле length. Обробка масивів без розгалужень. Оператор foreach. Обробка масивів із розгалуженням. Обробка масивів із утворенням масиву-результату відомої довжини.

Модуль 2. Елементи об’єктного програмування

П’ятниця, 3.04, 4 години (орієнтовно – 11.30…12.50 + 13.05…14.25).

Ознайомлення із Java API та поняттями клас, пакет, імпорт. Методи sort, binarySearch класу Arrays. Метод add класу ArrayList. Обробка масивів цілих чисел із утворенням колекцій даних довільного розміру.

Понеділок, 6.04, 2 години (час проведення буде визначено пізніше).

Тестовий on-line екзамен по тестах сертифікаційного іспиту корпорації Oracle.

Вівторок, 7.04, 4 години (час проведення буде визначено пізніше).

Поняття інкапсуляції, структура класу. Створення власних класів. Оголошення та ініціалізація полів. Оголошення методів. Оголошення та створення об’єктів. Оператор new. Літерал null. Архітектурний шаблон MODEL-VIEW-CONTROLLER (MVC) для побудови класів. Приклад побудови класу Calculator..

Кiлькiсть переглядiв: 351

Коментарi