Команда КВК «Кадри»

Третій рік поспіль Ржищівський будинок культури збирає розумну талановиту молодь міста – учнівські та студентські команди профорієнтаційного КВК «Обери майбутнє».

/Files/images/oberi_maybutn/ФОТО1.jpg10 листопада відбулося справжнє свято гумору, творчих ідей учнів та студентів для формування уявлення про світ професій. За ініціативою міського центру зайнятості та організаційною підтримкою будинку культури та міської ради захід проведено у форматі, який має багато спільного з улюбленою багатьма поколіннями грою «КВК». П’ять років поспіль честь школи захищає команда «Кадри». Приємно нагадати, що у 2013 році команда «Кадри» зайняла перше місце у міському відбірковому етапі та друге місце в обласному півфіналі у м. Обухів. Досить учасникам команди з’явитись на сцені – і зал вибухає бурхливими оплесками та щирими посмішками. Готуючись до гри, учасники команди віддавали всі свої сили та ділилися новими ідеями для виступів, а щоб виступити краще, команда навіть займалася з хореографом Калініченко А.О., за що їй щиро вдячна. В цьому році «Кадри» придбали нові сорочки, щоб виглядати на сцені яскраво та впевнено./Files/images/oberi_maybutn/фото 2.jpg

Учасники КВК пропагували як робітничі професії, так і професії у сфері сільського господарства та переробної промисловості, яких потребує сучасний ринок праці.

Творчий підхід та артистизм кожної команди оцінювало професійне журі, яке відзначало профорієнтаційну мотивацію, яскравість, оригінальність і музичне оформлення виступів команд. За підсумками 4-х конкурсних завдань:«Візитка», «Реклама професій», «Музичний конкурс» і «Конкурс капітанів» - команда «Кадри» набрала найбільшу кількість балів й стала переможцем КВК. Команду нагородили дипломом та акустичною системою./Files/images/oberi_maybutn/фОТО 3.jpg

20 листопада команда «Кадри» відправилися в м. Кагарлик на півфінал «Обери майбутнє» захищати честь міста. Після приїзду в будинок культури, де проходив захід, команда помітно хвилювалась, але дякуючи підтримці – вболівальникам (учні 8-9 класів) під керівництвом Коваль Т. П. , директору школи Плоскій Н.В., голові ради школи Апостол С.М. та завідувачу методичним кабінетом відділу освіти Тріщун Л.М. – хвилювання зникло і з’явився бойовий дух. На сцені «Кадри» віддавалися на всі сто відсотків, щоб отримати бажану перемогу. /Files/images/oberi_maybutn/ФОТО1.jpgУ півфіналі змагалося шість команд, які також показували неабиякий професіоналізм. Цьогоріч конкурс КВК був доволі патріотичним. Учасники використовували жовто-блакитні елементи в сценічних костюмах, на сцені головним реквізитом був державний прапор, а під час виступу команда «Вітаміни» (Києво-Святошинський район) згадала «Небесну сотню». Учні показували, настільки вони стурбовані теперішньою ситуацією в країні.

Команда школи «Кадри» достойно виступила на обласному заході, виборовши одне з призових місць (3 місце). Учасники ще з більшим ентузіазмом і наполегливістю обіцяють працювати, готуватись до подібних змагань і все ж таки здобути перемогу.

/Files/images/oberi_maybutn/ФОТО 5.jpgВраження від почутого та побаченого запам’ятається надовго, адже змагально-мотиваційний захід «Обери майбутнє» не просто об’єднав молодь та подарував нових друзів, а й дав можливість пірнути у різноманітний світ професій, проявити власні таланти.

Педагог-організатор, Іщик В.М.


/Files/images/derjavn_simvoli/1830178qyjed01h98.gif

Екскурсія на підприємство «Альянс-Транс Україна»

Кожне місто красне своїми людьми, які працюють на його благо. Адже саме люди своєю працею роблять наш Ржищів заможнішим, красивішим, охайнішим. Завод «Радіатор». Мабуть, немає в нашому містечку людини, яка б не знала про нього, адже двадцять років тому він давав до бюджету Кагарлицького району 60% доходу, а то й більше. Але з часом підприємство закрилося. І ось сьогодні на території цього заводу функціонує зовсім нове підприємство, яке дає Ржищеву біля 300 робочих місць. Минулого тижня учні загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів разом зі своїми класними керівниками мали чудову нагоду побувати на заводі «Альянс-Транс Україна», яким керує відома в Ржищеві людина Кузьменко Руслан Олександрович.

/Files/images/2_shkola/ekskurs/DSC02907.JPGЕкскурсії видалися незабутніми, повчальними і пізнавальними. Тільки-но школярі переступили поріг прохідної, як до них підійшли екскурсоводи і розповіли про історію створення заводу. Зразу ж кинулася у вічі чистота на території підприємства, і діти звернули на це увагу, зробивши висновок, що тут не тільки постійно прибирають, але й не смітять. В першому цеху учні побачили, як виготовляють окремі запчастини для кухонних витяжок. Робочі виконували свою справу, навіть відповідали на дитячі запитання. Все чітко, розмірено, без зайвих слів. Потім школярі побачили, як виготовляються шланги для поливних систем. Ця річ сьогодні необхідна в кожному домі. Кожен мав нагоду пройти шлях від початку виготовлення, охолодження і пакування шлангів. Діти побачили, скільки всього товару виробили працівники заводу – сотні упаковок шлангів. В наступному цеху увагу всіх екскурсантів прикував до себе лазерний станок, який з точністю до 0,1 ріже листи заліза для виготовлення окремих деталей. /Files/images/2_shkola/ekskurs/DSC02910.JPG

І наостанок школярі побачили весь процес зібрання, фарбування і упаковки вентиляційних витяжок. І скрізь дітей радо зустрічали робочі. Багато учнів побачили на заводі своїх знайомих, а дорослі – наших випускників. Екскурсоводи цікаво розповідали про процес виготовлення, і навіть незважаючи на постійний шум, школярі задавали багато запитань стосовно роботи підприємства. Всі зробили висновок, що працювати тут цікаво, але й важко; потрібно добре знати фізику, математику, хімію. Такі екскурсії не тільки розширюють учнівський кругозір, а й допомагають школярам осягнути потребу знань, навчання в школі. Ми бажаємо працівникам заводу успіхів у їхній нелегкій справі і всяких гараздів. А Руслану Олександровичу педагогічний і учнівський колектив вдячні за спонсорську допомогу – придбання проектора та дошки. Зичимо Вам здоров’я, здійснення Ваших мрій, благополуччя і розраховуємо на подальше співробітництво. /Files/images/2_shkola/ekskurs/DSC02912.JPG








Н. В. Федорченко, директор школи

Кiлькiсть переглядiв: 411

Коментарi