• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • ОГОЛОШЕННЯ

+

/Files/images/28515298_283252482206503_6708299814644480072_o.jpg

В зв'язку зі зміною постачальника теплової енергії в Ржищівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. Олега Кошового оголошується конкурс на передачу в оренду приміщення котельні для використання по прямому призначенню (опалення школи).

Пропозиції та заяви від претендентів приймаються на протязі 10 робочих днів з дня опублікування до відділу освіти за адресою: м.Ржищів, вул. Соборна № 48

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif
Увага ! Конкурс !

За підтримки Державної служби України з питань праці та територіальних органів Держпраці з листопада 2017 року по квітень 2018 року проводиться VII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Мета конкурсу - привернення уваги суспільства до наявних проблем у сфері охорони праці, формування превентивної культури охорони праці у дітей та учнівської молоді, підтримка талановитої молоді.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі учнів та вихованців закладів освіти міста. Конкурсні роботи надавати у відділ освіти виконавчого комітету Ржищівської міської ради до 19.02.2018р.

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

/Files/images/KONKURS_DM-2018.jpg

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif


Розпочався V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

Міністерство освіти і науки України інформує, що з вересня 2017 року до березня 2018 року триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні спільно з Міністерством культури в Україні та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією “Серце до серця”.

У конкурсі можуть взяти участь учні і вихованці 8-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Роботи прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку yaevropeets@ukr.net

Підсумки завершального етапу конкурсу підведуть у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну в 2018 році.

За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01.

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Всеукраїнський творчий конкурс
«Малюнок, вірш, лист до мами»

З 15 вересня 2017 року по 15 березня 2018 року відбудеться Всеукраїнський творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди святкування Дня матері. До участі запрошуються учні 1-4, 5–11 класів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів.

Організатори Конкурсу: Українсько-турецький культурний центр «Сяйво», Міжнародна школа «Меридіан» за підтримки Міністерства освіти і науки України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Мета Конкурсу – привернення уваги учнівської молоді до важливих тем: «Моя земля – Україна-мати», «Цінності української родини – традиції і сучасність».

Умови конкурсу за посиланням.

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Міністерством освіти і науки України започатковано проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах» від 08.08.2017 № 1125 та Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.04.2012 № 491, зареєстрованого Міністерством юстиції України від 15.05.2012 за № 754/21067, протягом 2017/2018 навчального року проводитиметься Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах у номінації «Кращі дошкільні навчальні заклади (сільського, міського, компенсуючого типу)».

Конкурс буде організовано з метою підвищення якості навчально-виховного процесу, стимулювання педагогічних колективів до творчої робити з фізичного виховання, популяризації здорового способу життя серед дітей дошкільних навчальних закладів, поширення та впровадження кращого педагогічного досвіду роботи з фізичного виховання в навчальних закладах.

Запрошуємо педагогів дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності прийняти участь у огляді-конкурсі.

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Графік
проведення семінарів та інструктивно-методичних нарад у серпні 2017 року

/Files/images/нарада 7.jpg


27 липня 2017 року у Міністерстві освіти і науки України відбулося засідання круглого столу щодо обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку організації діяльності інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах", у якому взяли участь наукові співробітники лабораторії проблем інклюзивної освіти Інституту спеціальної педагогіки НАПН України. З проектом документа можна ознайомитися на сайті Міністерства у рубриці "Громадське обговорення - 2017".
http://mon.gov.ua/…/konsul…/gromadske-obgovorennya-2017.html

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

До уваги освітян Київщини!

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 червня 2017 № 866 визначено такі номінації всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»:

 • українська мова і література
 • німецька мова
 • фізика
 • фізична культура

Детальніше з наказом можна ознайомитися за посиланням https://base.kristti.com.ua/?p=4571

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

/Files/images/++++++------++.jpg

VІІ Всеукраїнський конкурс школярських та студентських проектів «Моральний вчинок»

З метою популяризації духовних і моральних надбань, консолідація зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнів та студентів Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників» проводить VІІ Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» (далі – Конкурс).

За бажанням, до участі у Конкурсі запрошуються учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів різних форм власності та студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

Положення про Конкурс та умови проведення розміщено на сайті «Асоціації українських правників»

Контактна інформація за телефонами: 097-968-53-34, 067-734-02-40, 063-106-85-81

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Безплатний вебінар

«Безпека життєдіяльності дітей»,

який відбудеться 23 березня о 14:00.

Необхідно лише ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ.

Наталія ДУБРОВА, завідувач сектору з охорони праці та безпеки життєдіяльності ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, докладно розповість:

 • як організувати безпечні умови перебування дітей у школі та дитячому садку
 • хто і за що відповідає
 • який алгоритм дій у разі травмування дитини у навчальному закладі та поза його межами
 • хто і як проводить інструктажі
 • хто навчає і перевіряє знання

А також Ви отримаєте відповіді на свої запитання за темою вебінару. Можете залишити їх на сторінці реєстрації прямо зараз.

ХОЧУ СТАТИ УЧАСНИКОМ

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

23 лютого 2017 року о 10:00 годині відбудеться науково-методичний семінар «Початкова школа: від знаннєвої парадигми до компетентнісної» для вчителів початкових класів, методистів, заступників директорів шкіл, батьків та представників громадськості в режимі он-лайн за участю провідних науковців України, розробників Державного стандарту, навчальних програм та підручників для початкової школи.

Пряма трансляція заходу буде відбуватися на порталі академії (www.академія.com.ua)

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Шановні вчителі біології!

Доводимо до Вашого відому, що в ННЦ “Інститут біології та медицини” Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочав реєстрацію учасників Всеукраїнської біологічної школи вихідного дня для вчителів «Від теорії до практики один крок».

У програмі школи інтенсивні практичні курси з зоології безхребетних та етології; зоології хребетних; фізіології і біохімії рослин; ботаніки; цитології, гістології та біології розвитку; мікробіології; а також лекційні курси із загальної та молекулярної генетики і вірусології.

Наша школа – це унікальна можливість набути практичних навичок біолога-експериментатора, які можна застосувати при викладанні біології у школі. Крім того, це можливість суттєво підвищити рівень своєї теоретичної підготовки, ознайомитися із досягненнями й набутками сучасної біології.

Пройти реєстрацію та отримати детальнішу інформацію щодо проведення даного заходу Ви можете на сайті Інституту http://biology.univ.kiev.ua/ у стрічці новин.

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»

З метою сприяння глибшому ознайомленню та вивченню молоддю спадщини великої української поетеси Лесі Українки; долучення підростаючого покоління до збереження і розвитку культурної спадщини українського народу шляхом вивчення історії рідного краю, спонукання осмислення державотворчих зусиль нашого народу та його перспектив; виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини Культурно-просвітницький центр «Sweetart – Знання» за підтримки Полтавської та Чернівецької обласних державних адміністрацій проводить ІІ Всеукраїнський (ХІІІ Всекримський) конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці.

За бажанням, до участі запрошуються учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів різних форм власності та студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

Детальніше, положення про конкурс та заявка на участь

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

/Files/images/00 вебінари.png

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif
23 березня 2017 року відбудеться ІІІ Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів природничих предметів – біології, географії, фізики, хімії та початкових класів «Геліантус-учитель» – 2017.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Конкурс відбудеться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 01 липня 2016 року №1/9-334 «Про підсумки проведення ІІ конкурсу «Геліантус-учитель» та проведення конкурсу «Геліантус-учитель» у 2017 році» (з повним текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Геліантус» helianthus.com.ua у розділі «Правила та документи»).

Реєстрація на конкурс почнеться 1 лютого 2017 року./Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gifРозпочато прийом заявок на II етап Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу „КОЛОСОК” – „КОЛОСОК весняний-2017”. До конкурсу запрошуються учні 1-11 класів.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 31.05.2016 №1/9-268 „Про підсумки Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу „КОЛОСОК” у 2015/2016 н. р.” конкурс відбудеться 28 квітня 2017 року

Спеціальні теми конкурсу: „Атмосфера і людина” („Повітря” – для початкової школи); „Малеча Сонячної системи”; „Географія у числах” („Моя велика Україна” – для початкової школи).

Заявки подаються від школи – до 17 березня, від району (міста) – до 24 березня.

Для шкіл, які візьмуть участь у конкурсі, буде здійснена передплата науково-популярного природничого журналу „КОЛОСОК” та науково-популярної тематичної природничої газети для розумників та розумниць „КОЛОСОЧОК”. Усі учасники будуть відзначені сертифікатами та спеціальним призом.

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif


Дізнайтеся все про індивідуальний розвиток дитини на БЕЗПЛАТНОМУ вебінарі


«Дитина замовляє розвиток»
, який відбудеться 8 лютого 2017 року. Початок трансляції о 13:00.

У ПРОГРАМІ ВЕБІНАРУ:

 • Поняття «розвиток»: яке його смислове наповнення
 • Що таке індивідуальність, індивідуальний підхід, індивідуалізація особистісного розвитку
 • Як узгодити вікові закономірності розвитку з індивідуальністю дитини
 • Так — педагогіці розвитку, ні — «бездітній» педагогіці
 • Психологічний супровід розвитку дитини: складові та шляхи реалізації

Кожен учасник вебінару «Дитина замовляє розвиток»має можливість поставити своє запитання та отримати відповідь на нього.


ЛЕКТОР:
Світлана ЛАДИВІР — науковий консультант Інституту психології
ім. Г. С. Костюка НАПН України


Для того щоб стати учасником вебінару, потрібно обов'язково ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ. Участь у заході — БЕЗПЛАТНА!

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Видано перший збірник науково-методичних праць учителів-логопедів, корекційних педагогів, практичних психологів Київської області “Логопедичний вісник Київщини 2016”

На початку 2016-2017 навчального року відділом спеціальної педагогіки було підготовлено та видано перший збірник науково-методичних праць учителів-логопедів, корекційних педагогів, практичних психологів Київської області “Логопедичний вісник Київщини 2016”

У посібнику розміщено напрацювання фахівців щодо роботи з дітьми, які мають мовленнєві порушення. Зокрема, це методичні рекомендації, зразки занять та перспективне планування.

Із матеріалами даного посібника можна ознайомитися за посиланням:http://repository.kristti.com.ua/handle/eiraise/662

Також готується видання другого випуску збірника науково-методичних праць учителів-логопедів Київської області “Логопедичний вісник Київщини 2017” (науково-методичне забезпечення й навчання дітей із порушеннями мовлення різних вікових груп).

Термін подання матеріалів (роздрукований та електронний варіанти) – до 30 березня 2017 року.

Матеріали подавати завідувачеві відділу спеціальної педагогіки Татаринцеву Олександру Володимировичу (тел. 068 351 92 20, e-mail: neubead@yandex.ua).

Із вимогами до оформлення матеріалів можна ознайомитись за посиланням:https://docs.google.com/document/d/1yJ0qmmSXt3JA_4VyWkUNVLwM0IHwkUHUW1WiasLKySE/edit?usp=sharing

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

ТОВ «Премія «Диво-Дитина» запрошує талановитих й обдарованих дітей України до здобуття загальнонаціональної щорічної премії «ДИВО-ДИТИНА 2017»

Шановні колеги! Інформуємо про вручення у 2017 році щорічної Всеукраїнської премії «Диво-Дитина», до здобуття якої запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають унікальні здібності в різних видах мистецтва, спорті, науці, володіють незвичайними розумовими, фізичними або паранормальними можливостями

Номінації премії «Диво-Дитина»:

найрозумніша дитина – діти, які мають незвичайні розумові здібності, досягнення або відкриття у науковій сфері, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, інтелектуальних ігор, науково-технічних конкурсів;

найспортивніша дитина – діти, які мають спортивні звання, переможці або призери обласних, всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань;

найтворча дитина – діти-переможці мистецьких конкурсів і фестивалів (образотворче мистецтво, література, поезія, хореографія, вокал, музика, театр, кінотворчість, дизайн);

найдивовижніша дитина – діти з унікальними або неймовірними здібностями (феноменальна пам’ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість) в тому числі паранормальними (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики, незвичайні знання або вміння у ранньому віці), діти-рекордсмени з різних фізичних вправ (набивання м’яча, жонглювання предметами, підтягування тощо);

найгероїчніша дитина – діти, які зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя, виявили мужність у надзвичайній ситуації).

Для здобуття премії необхідно до 20 березня 2017 року надіслати організаторам:

 • анкету учасника;
 • пакет усіх нагород, дипломів, свідоцтв, фото-, відеоматеріали, що підтверджують досягнення дитини;
 • копію свідоцтва про народження.

Анкета учасника, додаткова інформація про премію, контакти організаторів – на веб-сайті Всеукраїнської премії «Диво-Дитина» http://divo-dutuna.com/

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Розміщено Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році. З текстом документу можна ознайомитись за посиланням.

Умови було затверджено наказом Міністерства освіти і науки від 13 жовтня 2016 року № 1236 «Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році» та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 листопада 2016 року за номером №1515/29645.

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Кiлькiсть переглядiв: 3898

Коментарi