• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • ОГОЛОШЕННЯ

+

/Files/images/28515298_283252482206503_6708299814644480072_o.jpg

Увага ! Призупинено навчання!
На виконання рішень засідання Кризового комітету при Міненерговугілля про введення заходів щодо подолання наслідків кризової ситуації відповідно до Національного плану дій, позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та з метою скорочення споживання природного газу призупинено освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти міста з 03.03.2018 по 07.03.2018 року.
Про відновлення занять буде повідомлено додатково.

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

/Files/images/Презентация Microsoft PowerPoint.jpg

/Files/images/123123.jpgУвага ! Конкурс !

За підтримки Державної служби України з питань праці та територіальних органів Держпраці з листопада 2017 року по квітень 2018 року проводиться VII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Мета конкурсу - привернення уваги суспільства до наявних проблем у сфері охорони праці, формування превентивної культури охорони праці у дітей та учнівської молоді, підтримка талановитої молоді.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі учнів та вихованців закладів освіти міста. Конкурсні роботи надавати у відділ освіти виконавчого комітету Ржищівської міської ради до 19.02.2018р.

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

/Files/images/KONKURS_DM-2018.jpg

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

/Files/images/uvaga.png

Шановні батьки!
Просимо вас тимчасово не здійснювати плату за харчування та навчання дітей в ДНЗ та ЗОШ міста, в зв’язку з зміною спеціальних банківських реквізитів ( кодів відомчої класифікації та кодів програмної класифікації видатків) відповідно до наказу МФУ № 793 від 20.09.2017 р. ( зі змінами).
Інформацію про нові реквізити рахунків буде повідомлено.

Централізована бухгалтерія відділу освіти.

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

/Files/images/Оголошення (3).jpg

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

/Files/images/З Новим 2018 роком! (1).jpg

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

/Files/images/оглошення футзал.jpg

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення відкритої першості
Ржищівської дитячо-юнацької спортивної школи з футзалу
серед юнаків 2009-2010 р.н. міста Ржищів

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

/Files/images/3977.jpg

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

/Files/images/інтернет-марафон.jpg

Реєстрація ..../Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Розпочався V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

Міністерство освіти і науки України інформує, що з вересня 2017 року до березня 2018 року триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні спільно з Міністерством культури в Україні та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією “Серце до серця”.

У конкурсі можуть взяти участь учні і вихованці 8-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Роботи прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку yaevropeets@ukr.net

Підсумки завершального етапу конкурсу підведуть у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну в 2018 році.

За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01.

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Всеукраїнський творчий конкурс
«Малюнок, вірш, лист до мами»

З 15 вересня 2017 року по 15 березня 2018 року відбудеться Всеукраїнський творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди святкування Дня матері. До участі запрошуються учні 1-4, 5–11 класів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів.

Організатори Конкурсу: Українсько-турецький культурний центр «Сяйво», Міжнародна школа «Меридіан» за підтримки Міністерства освіти і науки України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Мета Конкурсу – привернення уваги учнівської молоді до важливих тем: «Моя земля – Україна-мати», «Цінності української родини – традиції і сучасність».

Умови конкурсу за посиланням.

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Міністерством освіти і науки України започатковано проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах» від 08.08.2017 № 1125 та Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.04.2012 № 491, зареєстрованого Міністерством юстиції України від 15.05.2012 за № 754/21067, протягом 2017/2018 навчального року проводитиметься Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах у номінації «Кращі дошкільні навчальні заклади (сільського, міського, компенсуючого типу)».

Конкурс буде організовано з метою підвищення якості навчально-виховного процесу, стимулювання педагогічних колективів до творчої робити з фізичного виховання, популяризації здорового способу життя серед дітей дошкільних навчальних закладів, поширення та впровадження кращого педагогічного досвіду роботи з фізичного виховання в навчальних закладах.

Запрошуємо педагогів дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності прийняти участь у огляді-конкурсі.

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Графік
проведення семінарів та інструктивно-методичних нарад у серпні 2017 року

/Files/images/нарада 7.jpg


27 липня 2017 року у Міністерстві освіти і науки України відбулося засідання круглого столу щодо обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку організації діяльності інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах", у якому взяли участь наукові співробітники лабораторії проблем інклюзивної освіти Інституту спеціальної педагогіки НАПН України. З проектом документа можна ознайомитися на сайті Міністерства у рубриці "Громадське обговорення - 2017".
http://mon.gov.ua/…/konsul…/gromadske-obgovorennya-2017.html

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

До уваги освітян Київщини!

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 червня 2017 № 866 визначено такі номінації всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»:

 • українська мова і література
 • німецька мова
 • фізика
 • фізична культура

Детальніше з наказом можна ознайомитися за посиланням https://base.kristti.com.ua/?p=4571

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

/Files/images/++++++------++.jpg

VІІ Всеукраїнський конкурс школярських та студентських проектів «Моральний вчинок»

З метою популяризації духовних і моральних надбань, консолідація зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнів та студентів Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників» проводить VІІ Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» (далі – Конкурс).

За бажанням, до участі у Конкурсі запрошуються учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів різних форм власності та студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

Положення про Конкурс та умови проведення розміщено на сайті «Асоціації українських правників»

Контактна інформація за телефонами: 097-968-53-34, 067-734-02-40, 063-106-85-81

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Безплатний вебінар

«Безпека життєдіяльності дітей»,

який відбудеться 23 березня о 14:00.

Необхідно лише ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ.

Наталія ДУБРОВА, завідувач сектору з охорони праці та безпеки життєдіяльності ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, докладно розповість:

 • як організувати безпечні умови перебування дітей у школі та дитячому садку
 • хто і за що відповідає
 • який алгоритм дій у разі травмування дитини у навчальному закладі та поза його межами
 • хто і як проводить інструктажі
 • хто навчає і перевіряє знання

А також Ви отримаєте відповіді на свої запитання за темою вебінару. Можете залишити їх на сторінці реєстрації прямо зараз.

ХОЧУ СТАТИ УЧАСНИКОМ

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

23 лютого 2017 року о 10:00 годині відбудеться науково-методичний семінар «Початкова школа: від знаннєвої парадигми до компетентнісної» для вчителів початкових класів, методистів, заступників директорів шкіл, батьків та представників громадськості в режимі он-лайн за участю провідних науковців України, розробників Державного стандарту, навчальних програм та підручників для початкової школи.

Пряма трансляція заходу буде відбуватися на порталі академії (www.академія.com.ua)

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Шановні вчителі біології!

Доводимо до Вашого відому, що в ННЦ “Інститут біології та медицини” Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочав реєстрацію учасників Всеукраїнської біологічної школи вихідного дня для вчителів «Від теорії до практики один крок».

У програмі школи інтенсивні практичні курси з зоології безхребетних та етології; зоології хребетних; фізіології і біохімії рослин; ботаніки; цитології, гістології та біології розвитку; мікробіології; а також лекційні курси із загальної та молекулярної генетики і вірусології.

Наша школа – це унікальна можливість набути практичних навичок біолога-експериментатора, які можна застосувати при викладанні біології у школі. Крім того, це можливість суттєво підвищити рівень своєї теоретичної підготовки, ознайомитися із досягненнями й набутками сучасної біології.

Пройти реєстрацію та отримати детальнішу інформацію щодо проведення даного заходу Ви можете на сайті Інституту http://biology.univ.kiev.ua/ у стрічці новин.

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»

З метою сприяння глибшому ознайомленню та вивченню молоддю спадщини великої української поетеси Лесі Українки; долучення підростаючого покоління до збереження і розвитку культурної спадщини українського народу шляхом вивчення історії рідного краю, спонукання осмислення державотворчих зусиль нашого народу та його перспектив; виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини Культурно-просвітницький центр «Sweetart – Знання» за підтримки Полтавської та Чернівецької обласних державних адміністрацій проводить ІІ Всеукраїнський (ХІІІ Всекримський) конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці.

За бажанням, до участі запрошуються учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів різних форм власності та студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

Детальніше, положення про конкурс та заявка на участь

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

/Files/images/00 вебінари.png

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif
23 березня 2017 року відбудеться ІІІ Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів природничих предметів – біології, географії, фізики, хімії та початкових класів «Геліантус-учитель» – 2017.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Конкурс відбудеться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 01 липня 2016 року №1/9-334 «Про підсумки проведення ІІ конкурсу «Геліантус-учитель» та проведення конкурсу «Геліантус-учитель» у 2017 році» (з повним текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Геліантус» helianthus.com.ua у розділі «Правила та документи»).

Реєстрація на конкурс почнеться 1 лютого 2017 року./Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gifРозпочато прийом заявок на II етап Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу „КОЛОСОК” – „КОЛОСОК весняний-2017”. До конкурсу запрошуються учні 1-11 класів.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 31.05.2016 №1/9-268 „Про підсумки Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу „КОЛОСОК” у 2015/2016 н. р.” конкурс відбудеться 28 квітня 2017 року

Спеціальні теми конкурсу: „Атмосфера і людина” („Повітря” – для початкової школи); „Малеча Сонячної системи”; „Географія у числах” („Моя велика Україна” – для початкової школи).

Заявки подаються від школи – до 17 березня, від району (міста) – до 24 березня.

Для шкіл, які візьмуть участь у конкурсі, буде здійснена передплата науково-популярного природничого журналу „КОЛОСОК” та науково-популярної тематичної природничої газети для розумників та розумниць „КОЛОСОЧОК”. Усі учасники будуть відзначені сертифікатами та спеціальним призом.

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif


Дізнайтеся все про індивідуальний розвиток дитини на БЕЗПЛАТНОМУ вебінарі


«Дитина замовляє розвиток»
, який відбудеться 8 лютого 2017 року. Початок трансляції о 13:00.

У ПРОГРАМІ ВЕБІНАРУ:

 • Поняття «розвиток»: яке його смислове наповнення
 • Що таке індивідуальність, індивідуальний підхід, індивідуалізація особистісного розвитку
 • Як узгодити вікові закономірності розвитку з індивідуальністю дитини
 • Так — педагогіці розвитку, ні — «бездітній» педагогіці
 • Психологічний супровід розвитку дитини: складові та шляхи реалізації

Кожен учасник вебінару «Дитина замовляє розвиток»має можливість поставити своє запитання та отримати відповідь на нього.


ЛЕКТОР:
Світлана ЛАДИВІР — науковий консультант Інституту психології
ім. Г. С. Костюка НАПН України


Для того щоб стати учасником вебінару, потрібно обов'язково ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ. Участь у заході — БЕЗПЛАТНА!

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Видано перший збірник науково-методичних праць учителів-логопедів, корекційних педагогів, практичних психологів Київської області “Логопедичний вісник Київщини 2016”

На початку 2016-2017 навчального року відділом спеціальної педагогіки було підготовлено та видано перший збірник науково-методичних праць учителів-логопедів, корекційних педагогів, практичних психологів Київської області “Логопедичний вісник Київщини 2016”

У посібнику розміщено напрацювання фахівців щодо роботи з дітьми, які мають мовленнєві порушення. Зокрема, це методичні рекомендації, зразки занять та перспективне планування.

Із матеріалами даного посібника можна ознайомитися за посиланням:http://repository.kristti.com.ua/handle/eiraise/662

Також готується видання другого випуску збірника науково-методичних праць учителів-логопедів Київської області “Логопедичний вісник Київщини 2017” (науково-методичне забезпечення й навчання дітей із порушеннями мовлення різних вікових груп).

Термін подання матеріалів (роздрукований та електронний варіанти) – до 30 березня 2017 року.

Матеріали подавати завідувачеві відділу спеціальної педагогіки Татаринцеву Олександру Володимировичу (тел. 068 351 92 20, e-mail: neubead@yandex.ua).

Із вимогами до оформлення матеріалів можна ознайомитись за посиланням:https://docs.google.com/document/d/1yJ0qmmSXt3JA_4VyWkUNVLwM0IHwkUHUW1WiasLKySE/edit?usp=sharing

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

ТОВ «Премія «Диво-Дитина» запрошує талановитих й обдарованих дітей України до здобуття загальнонаціональної щорічної премії «ДИВО-ДИТИНА 2017»

Шановні колеги! Інформуємо про вручення у 2017 році щорічної Всеукраїнської премії «Диво-Дитина», до здобуття якої запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають унікальні здібності в різних видах мистецтва, спорті, науці, володіють незвичайними розумовими, фізичними або паранормальними можливостями

Номінації премії «Диво-Дитина»:

найрозумніша дитина – діти, які мають незвичайні розумові здібності, досягнення або відкриття у науковій сфері, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, інтелектуальних ігор, науково-технічних конкурсів;

найспортивніша дитина – діти, які мають спортивні звання, переможці або призери обласних, всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань;

найтворча дитина – діти-переможці мистецьких конкурсів і фестивалів (образотворче мистецтво, література, поезія, хореографія, вокал, музика, театр, кінотворчість, дизайн);

найдивовижніша дитина – діти з унікальними або неймовірними здібностями (феноменальна пам’ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість) в тому числі паранормальними (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики, незвичайні знання або вміння у ранньому віці), діти-рекордсмени з різних фізичних вправ (набивання м’яча, жонглювання предметами, підтягування тощо);

найгероїчніша дитина – діти, які зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя, виявили мужність у надзвичайній ситуації).

Для здобуття премії необхідно до 20 березня 2017 року надіслати організаторам:

 • анкету учасника;
 • пакет усіх нагород, дипломів, свідоцтв, фото-, відеоматеріали, що підтверджують досягнення дитини;
 • копію свідоцтва про народження.

Анкета учасника, додаткова інформація про премію, контакти організаторів – на веб-сайті Всеукраїнської премії «Диво-Дитина» http://divo-dutuna.com/

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Розміщено Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році. З текстом документу можна ознайомитись за посиланням.

Умови було затверджено наказом Міністерства освіти і науки від 13 жовтня 2016 року № 1236 «Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році» та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 листопада 2016 року за номером №1515/29645.

/Files/images/ЛИНЕЕЧКИ.gif

Кiлькiсть переглядiв: 2495

Коментарi

 • GooseTek

  2018-03-21 19:15:15

  Booking designation with doctors is much carefree in with our services along with purchasing medicines online. Regard the Major Medical Supply online catalog for a more undivided laundry list of our products. Mortal erst aforementioned the stalking to me [url=http://housingparadise.com/dr/part5/study7/]2.5 mg provera with visa[/url] women's health clinic tweed heads. If you are unsure forth the unsurpassed supplies and equipment benefit of your particular needs, you can unexceptionally take into the client reviews...

 • Malirmax

  2018-03-21 18:36:47

  The solvents typically employed are natural and traces of these solvents in the certain by-product, at concentrations more than the permis- sible limits can lead to toxicity issues in humans. Biochem J 310:1005В­1012 Docampo R, de Souza MK et al (2005) Acidocalcisomes-conserved from bacteria to man. 1812: Brits sailors consumption transcribed soups and centre [url=http://theentrance.org/wordpress/wp-content/entrance/event3/kamagra-effervescent/]order kamagra effervescent 100 mg amex[/url] candida causes erectile dysfunction...

 • Curtisfeer

  2018-03-21 10:58:24

  [url=http://www.fontes.com.tr/cupertino/feed.asp?cv=66]Ansomone Hgh For Sale[/url] Be sure to analysis any online games that you would like to get before you purchase them. Make sure you are getting the version from the game that actually works in your distinct method since several are produced for multiple techniques. Also, keep an eye out for restricted and particular enhancements of your respective picked title since these may be more costly than the standard models. [url=http://www.mroverseas...

 • buy cialis online

  2018-03-21 06:17:09

  Hello i am kavin, its my first occasion to commenting anywhere, when i read this post i thought i could also create comment due to this sensible post....

 • Antoniojeand

  2018-03-20 22:49:24

  Здесь, брал жене дородовой бандаж, потом и послеродовой, реально советую. Доставка хорошая, операторы нормальные. [url=http://www.17rub.ru/]Магазин ортопедических изделий[/url] [url=http://www.17rub.ru/17rub_ru_sitemap_html/]Все товары Ортопедия[/url] [url=http://www.17rub.ru/LechebnayaOdezhda_iObuv/]Лечебная одежда и обувь[/url]...

 • Matthewnatry

  2018-03-20 18:40:45

  [url=https://www.vzlomvk.net/]Услуги взлом страницы Vkontakte на заказ[/url] - как прочитать удаленную переписку Вконтакте, взлом аккаунта вк на заказ...

 • Veronalit

  2018-03-20 14:28:49

  [url=https://casinomegaslotos.com/]online casino real money[/url] online casino games [url=https://hotlistcasinogames.com/]casino slots[/url] online casino [url=http://casinoline17.com/]play casino games online[/url] online casino slots [url=http://casinobablogames.com/]online casino slots[/url] slot online [url=http://bom777casino.com/]online casino gambling[/url] slot game [url=http://onlinelistcasino24.com/]casino slots[/url] play casino games online...

 • Hilariozed

  2018-03-19 23:00:28

  Ревность является отрицательным и разрушительным чувством для любовных отношений. Конечно, в малых дозах она даже полезна, но здесь речь идет о том, что человек психически нездоров. Читайте об этом подробнее на сайте [url=http://ladysarafan.ru]ladysarafan.ru[/url]...

 • MuntasirLeR

  2018-03-19 22:54:18

  No matter how, divers inflammatory processes such as allergic irritation are mediated through the actions of IL-4 and IL-13. Inferior to these conditions, both arginine grasp and the amount of the regulated transcript increased significantly (Castilho-Martins et al. This want of search is mostly credited to need of financing [url=http://www.aboriginalliteracyfoundation.org/wp-content/categories/associate7/propecia/]1mg propecia mastercard[/url] hair loss keratin treatment. Care benefit of the foetus...

 • Pavelhoita

  2018-03-19 17:19:06

  проститутки екатеринбург амфетамин купить наркотики зоо порно смотреть онлайн [url=http://gerchik-co.com/]детское порно мальчики[/url] купить огнестрельный пистолет зоофилы скачать купить наркотики киев...